جستجو

محمد.ب
نظرسنجی

امام خامنه‌ای (حفظه الله) در دیدار جمعی از آزادگان کشور: زائده دروغین و جعلی صهیونیستی از صحنه جغرافیا محو خواهد شد. به نظر شما کی این اتفاق خواهد افتاد؟
ساعت
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
یا رب دل ما را تو به رحمت جان ده ........ درد همه را به صابری درمان ده
این بنده نداند که چه می باید خواست ........ داننده تویی هر آنچه خواهی آن ده

انقلاب ما منتظر ویزا نمی مانداین تصویری که می بینید امروز سره هم کردم و از تصاویر کارشده در این طرح ، 5تاش رو خودم به ثبت رسوندم و تصویر ششم که روی سینه‌ی کبوتر هستش رو از تصاویر یکی از بچه های عکاس استفاده کردم 


یکی بود یکی نبود و غیر از خدا هیچکی نبود، بعد خدا جون ماهارو آفرید تا در دنیا کارهای خوبمونو جمع کنیم و بیداری اسلامی داشته باشیم تا وقتی به سرای آخرت رفتیم به کارهای خوبمون جایزه بده، همین وسطاش بود که من نشستمو این عکسایی که گرفته بودم رو با فتوشاپ 13 اینطوری خوشگل درست کردم.
ولی خودمونیم یواش یواش دارم یه چیزایی یاد می‌گیرم، و باید حواسم باشه که ترشی نخورم چون که یکم سرما خوردم و برام بده . . .
در ادامه مطلب بخوانید

1. تصویر کودک در آغوش مادرش رو پارسال در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به ثبت رسوندم، هنگامی که کودک مشتاقانه داشت به تصویر امام خامنه ای نگاه می کرد.
2. تصویر آقا سیدم تقریبا تو همون فضا است که داشت به تصاویر امام خامنه‌ای به طرز جالبی نگاه می کرد.
3 .تصویر مردی که دارد این شعار زیبا را نشان می دهد که (انقلاب ما برای صادر شدن منتظر ویزا نمی ماند) متعلق به راهپیمایی 22 بهمن پارسال است که جلوی حرم به ثبت رسوندم.
4. تصویر گنبد و گلدسته‌های حرم حضرت فاطمه معصومه (س) را در روزهای پایانی ذی‌الحجه پارسال از روی یکی از ایوان‌های طبقه‌ی بالای حرم به ثبت رسوندم. همونطور که می‌بینید هنوز پرچم سبز زیبای حرم رو عوض نکرده بودند، پس تصویر هنگامی گرفته شده که محرم هنوز شروع نشده بود، چون یک روز قبل از شروع محرم این پرچم به رنگ مشکی میشه.
5. تصویر زمینه که کبوتران را در صحن آینه حرم حضرت فاطمه معصومه (س) نشان می‌دهد، در روز عید قربان، بعد اتمام نماز عید هنگام بیرون آمدن از حرم به ثبت رسوندم که لحظه‌ی جالبی است، فقط قسمتی از بک گراندش که پارچه سفید است، یک مقدار از جلوه و زیبایی تصویر کاسته.
6. تصویر امام خامنه‌ای را که روی سینه کبوتر می‌بینید یکی از دوستان عکاسم در روزی که حضرت امام به قم آمده بودند به ثبت رسونده. این تصویر روی پیراهن یکی از جوانانی بوده که برای استقبال امام مانند هزاران جوان دیگر به سمت حرم حضرت فاطمه معصومه (س) می‌آمده.

 


موضوع : داستان های واقعی , یکی بود یکی نبود! , نمایی دیگر , زاویه های دیدنی , خاطرات شیرین ,
برچسب ها : بیداری اسلامی , انقلاب , انقلاب ما منتظر ویزا نمی ماند , انقلاب ما برای صادر شدن منتظر ویزا نمی ماند , ویزا , صادر شدن , صادرات , نگاه دوازدهم , محمد بهمنی ,


نویسنده :محمد.ب در تاریخ سه شنبه 29 شهریور 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها